Tilsyn med projektbyggeri i Aalborg

BK NORD har haft til opgave at føre tilsyn med dette rækkehusprojekt. Vi har efter aftale med Bygherre besøgt byggepladsen og efterset det pågående arbejde. Vi har udfærdiget en tilsynsrapport herfra – der dokumenterer evt. fejl og mangler. Tilsynet er blevet udført af vores erfarne og sagkyndige tilsynsførende medarbejdere, der ved hvad der skal kigges efter og hvornår i byggeprocessen de kritiske faser er.
​

Påtænker du at investere i en ny bolig eller i hele boligejendomme til udlejning?
Særligt hvis der er tale om projektkøb, er det meget vigtigt at være helt sikker på konditioner, omfang og kvalitet – inden underskrift af en købsaftale.

BK NORD A/S har igennem de sidste 5 år hjulpet mange kunder med lignende projekter – har du spørgsmål til DIT konkrete projekt, så kan du altid kontakte os.

Læs mere om hvad BK NORD kan gøre for dig lige her: Erhvervsbyggeri

Kontakt os for en uforpligtende snak om dit nye erhvervsbyggeri